PRŮVODCE VÝBĚREM PODLAHY

Podlahy jsou základ interiéru. Provedeme Vás kolekcí nejprodávanějších podlah od renomovaných výrobců, se kterými máme dlouhodobě vynikající zkušenosti. Konečný výběr je na Vás, ovšem s námi neprohloupíte. Samozřejmostí je kvalitně a se zárukou provedená pokládka podlahy.

Mile rádi Vás seznámíme s jednotlivými druhy podlahových krytin (plovoucích podlah, dřevěných, laminátových podlah, exotických podlah, koberců či PVC a mnoha dalších). Poradíme Vám, jak si správně zvolit vhodný typ podlahové krytiny, tak, aby nejlépe odpovídal vašim požadavkům. Spokojený zákazník je pro nás prioritou.

Laminátové podlahy

Laminátové podlahy vznikly jako náhrada a jsou dokonalou napodobeninou dlažby, kamene nebo dřeva. Díky nižší ceně se staly vyhledávanou krytinou. Pro dokonalou podlahu je samozřejmostí jednoduchá pokládka a ošetřování bez problémů. V našem katalogu Vám usnadníme hledání vašich dotazů i mnoho užitečných rad při čištění a údržbě.

Parketové podlahy

Dřevo nás obklopuje už od nepaměti, má svou nezávislost a cit, je vhodné do jakéhokoliv prostoru a lze jej nakombinovat s různými materiály. Zabezpečí vysokou úroveň hygieny. Starší podlahy obnovíte přebroušením a nalakováním. Snížíte náklady na novou podlahu. Podívejte se v katalogu kolik mnoho dalších výhod parketové podlahy mají.

Vinylové podlahy

Vinylové podlahy konkurují jak laminátu, tak i dlažbě a dřevu. Díky moderní technologii uspokojí i náročné zákazníky. Vinylové podlahy jsou nenáročné na údržbu a jsou vhodné i pro podlahové vytápění. V naší nabídce najdete mnoho barevných variací. S pokládkou Vám rád poradí tým profesionálů.

Exotické dřevěné podlahy

Podlahy z exotických dřevin dodávají interiéru pocit tepla a útulnosti. Vyznačují se extrémně tvrdým povrchem. Proto jsou vhodné do více zatěžovaných prostor jako jsou restaurace, kanceláře, recepce, dětské herny apod. Jsou mimořádně vhodné pro alergiky. Přirozená vlastnost je pohlcování pachů z ovzduší interiéru.

PVC podlahy

Původně se PVC podlaha vyráběla jako syntetická krytina. Obyvatelé panelových domů ji dobře znají. To je už ovšem dávno pryč a společné mají snad jen název. V součastné době se vyrábí PVC v kombinaci různých izolačních, tlumících a nosných vrstev. Moderní PVC mají na povrchu nášlapovou vrstvu, která zabrání uklouznutí. Heterogenní PVC podlahy se skládají z několika vrstev. Použití heterogenního PVC je velmi široké, můžeme ho použít do lehčí bytové zátěže, nebo do průmyslové zóny. Homogenní PVC podlahy - krytina je v celé tloušťce stejného složení. Nášlapná vrstva je shodná s tloušťkou krytiny. Nabízejí se v různých rozměrech a tloušťkách. Tato krytina se používá do objektů s těžkou zátěží.

Přírodní linoleum, lino, marmoleum

Linoleum (marmoleum) Vám poskytuje výbornou rezistenci vůči poškozením a dalším externím vlivům. Má antibakteriální účinky a prokázanou dlouhou životnost. U linolea si můžete různě kombinovat různé dílce a barvy. V katalogu najdete širokou škálu barev pro mnohé využití.

Dřevěné podlahy

Milujete přírodu a nechcete se s ní rozloučit ani doma? V katalogu najdete mnoho užitečných rad jak si vybrat kvalitní dřevěnou podlahu. Jaké čistící prostředky jsou vhodné na Vámi vybranou podlahu. V nabídce najdete dřevěné podlahy s dlouhou životností. Podlaha se snadno renovuje, tudíž je to krása na celý život.

Korkové podlahy

Korek je přírodní materiál, který má výborné izolační schopnosti. Snadno se udržuje a proto Vám poslouží ve všech částech bytu. V naší nabídce najdete nejen lepené a plovoucí korkové podlahy, ale i mnoho užitečných rad, které Vám pomohou při rozhodování.

Koberce

Koberce jsou stále hojně vyhledávaným materiálem pro pokládku. Především pro širokou nabídku vzorů a barev, výborné tepelné a izolační vlastnosti. Koberec je velice příjemný a heboučký materiál, který ocení především lidé co chtějí doma chodit bosí. Můžeme si jím ozdobit i obývací stěny. Ve variacích se meze nekladou.

Facebook

Kontaktní informace

Podlahový svět MB Znojmo
Hakenova 3692/31, Znojmo,
669 02
Tel.: +420 602 349 360
Email: info@podlahovysvetznojmo.cz