VINYLOVÉ PODLAHY

Vinylová podlaha má všechny ty skvělé vlastnosti, které od podlahové krytiny očekáváte. Je odolná a komfortní. Na došlap je vinyl měkký a teplý – komu by to nestačilo, může pod něj klidně ještě přidat podlahové vytápění. Snadno se udržuje a hodí se do všech místností v domě či bytě, protože existují i voděodolné varianty. Kuchyň i koupelna, či dokonce sprchový kout vám tak mohou ladit se zbytkem domácnosti. Výběr dekorů se vám bude zdát téměř nekonečný, vinyl totiž pro jeho oblibu vyrábějí se vzhledem dřeva, kamene i dlaždic.
Vinylové podlahy se prodávají ve třech provedeních, lepené, click a multilayer a také v několika variantách zátěže. Pod lepený vinyl se jako poklad používá nivelační stěrka. Podlahy se systémem „click“ stačí podložit anhydritem – jenomže anhydrit i beton musí být velmi přesně vyrovnaný. Tomu dopomůže fixační podložka, kterou najdete v nabídce každého výrobce podlahových krytin. Vícevrstvé vinylové podlahy multilayer podložku nepotřebují, protože spodní korek plní její funkci. Jako u každé podlahy je i u vinylu důležité klást důraz na správnou pokládku. Jedině tak bude podlaha plně funkční, dlouho vydrží a užijete si její vlastnosti. Neváhejte se na nás obrátit, rádi vám totiž doporučíme nejen vhodnou krytinu, ale také vynikající podlaháře.
Vždy je ale nejlepší vidět krytinu na vlastní oči, proto vás zveme také do naší vzorkovny.

Naše nabídka:

Aktuálně vám nabízíme kolekce od těchto předních výrobců podlahových krytin:

Gerflor DESIGNART

Francouzský výrobce Gerflor přináší novou kolekci vinylových podlah DESIGNART. Kolekce nabízí lepenou i click variantu do bytů, domů i komerčních prostor.

wineo® DESIGNline

Designline 400 – nabízí lepenou, click i multilayer (nosná HDF) podlahu pro použití v bytech. Designline 600 a 600 XL – jsou vhodné pro lehkou komerční zátěž, vyrábí se v lepené i click variantě a některé dekory mají extra velké dílce. Designline 800 a 800 XL – podlahovina vhodná do vysoce zatěžovaných komerčních prostor. Vyrábí se také v lepené i click variantě.

IVC Spirit

4 trendové dekory v provedení lepená i click z nové privátní kolekce vinylových podlah Spirit.

Amorim Premier REAL

Luxusní vinylové podlahy kombinované s korkem. Právě tato skladba podlahy Vám dodá nejlepší komfort při pocitu tepla, pochůznosti bosou nohou a je vysoce odolná proti nárazu.

PARADOR

Vysoce kvalitní elastická podlahová krytina. S vinylovou podlahovou krytinou Parador dosáhnete nápaditého vzhledu a stylu. Kolekce nabízí click a multilayer, pro bytovou i komerční zátěž.

Vinylcomfort

Multilayer vinylová krytina s korkovou vrstvou navíc, nalepené na HDF desce. Speciální složení lamel do kterých jsou přidány dvě vrstvy korku vám nabízí opravdový komfort.

HydroCork

Úžasný krok v podlahových krytinách. Hydrocork – je kombinace vinylu, korku a opět vinylu. Teplá a měkká podlaha, která snese i vlhkost s nášlapnou vrstvou vhodnou i do komerčních prostor.

Thermofix

Podlahové krytiny Thermofix® jsou speciální heterogenní vinylové podlahy v dílcích, vyráběné českou společností Fatra, a.s. Thermofix® – je lepený vinyl pro bytovou zátěž, ale na objednávku lze vyrobit i s komerční zátěží.

Fatra RS - click

RS click – multilayer, bytová zátěž. Novinka českého výrobce Fatra a.s. - plovoucí systém vinylových podlah s deseti dekory různých typů dřevin.

Fatra IMPERIO

Imperio® - kolekce lepených vinylových dílců, určená zejména do bytových prostorů. Vybírat můžete z dvanácti dekorů dřeva.

Facebook

Kontaktní informace

Podlahový svět MB Znojmo
Hakenova 3692/31, Znojmo,
669 02
Tel.: +420 602 349 360
Email: info@podlahovysvetznojmo.cz